Wilczki morskie w Grecji

Wilczki morskie w Grecji
Akwen nawigacyjny: Morze Egejskie Cyklady

Terminarz

1.
Od
14.09.2024
do
21.09.2024
7
dni

Cena

690
EUR
Cena zawiera jacht, wyposażenie, ubezpieczenie

Zaliczka

*
*

Opłaty dodatkowe

150
EUR
Na poczet kasy jachtu (zaprowiantowanie, paliwo, opłaty portowe, itp.)
*
*

Zapisz się teraz!

Akwen nawigacyjny: Morze Egejskie Cyklady

Miejsce początku i końca rejsu: Ateny

Przelot: Modlin-Ateny (Ryanair)

Jacht – Katamaran Lagoon

Grecja jest najbardziej wyspiarskim krajem w Europie, a żeglowanie od wieków jest koniecznością na archipelagach morza Egejskiego. Jesienią wiatry są bardziej sprzyjające i stabilne. Ponadto, cały region jest znany z niezmiennie słonecznej pogody, od wiosny do późnej jesieni, a temperatura wody w pażdzierniku osiąga 22°C do 24°C.

Dystans pomiędzy wyspami pozwala każdego dnia odkrywać inną, nie nużąc młodych wilków morskich, które będą miały czas i na naukę sztuki żeglarskiej, i na zabawę w przejrzystej wodzie w cichych zatoczkach odwiedzanych po drodze. Dzieci będą mogły, w bezpiecznych warunkach, uczestniczyć w manewrach, poznawać elementy nawigacji, uczyć się węzłów, sterować.

Rejs odbędzie się

na wygodnym i bezpiecznym katamaranie typu Nautitech lub Lagoon, z przestronnymi kajutami wraz z pościelą i ręcznikami, kuchnią, kilkoma łazienkami z prysznicem i WC. Jednostka z pełnym wyposażeniem nawigacyjnym, żaglami marszowymi z pełnolistwowym grotem, oraz pontonem i silnikiem zaburtowym. Katamaran jest dodatkowo wyposażony w środki bezpieczeństwa dostosowane dla dzieci.

Katamaran zapewnia żeglarzom więcej przestrzeni mieszkalnej, jest też znacznie mniej podatny na przechył, co zwiększa wygodę żeglowania, a ponadto, w kursach pełnych, ma potencjał pływania szybciej niż jednokadłubowiec. Mniejsze zanurzenie pozwala głębiej kotwiczyć katamaranem w zatokach i basenach portowych.

Koszt obejmuje

Jacht, jego wyposażenie dodatkowe oraz ubezpieczenie.

Dodatkowo, trzeba liczyć 150 EUR od osoby składki na kasę jachtu (zaprowiantowanie, paliwo, opłaty portowe, itp.)

Więcej o żeglowaniu z dziećmi:

Maluchy na pokładzie

Zapisz się teraz!

Masz pytania? Dzwoń teraz

kpt. Przemek Stańczyk
(możesz telefonować w dni robocze od 8 do 20, w soboty i niedziele od 10 do 17)

Scroll to Top