Rejs dla dzieci

Rejsy dla dzieci
Rejsy odbywają się na Mazurach

Terminarz

1.
Od
23.06.2024
do
06.07.2024
14
dni
brak wolnych miejsc.
2.
Od
07.07.2024
do
20.07.2024
14
dni
brak wolnych miejsc .

Cena

3195
PLN
Opłata zawiera zakwaterowanie, wyżywienie, NNW, opiekę, opłaty portowe i biwakowe

Zaliczka

*
*

Opłaty dodatkowe

255
PLN
za dojazd Łódź – Warszawa – Wilkasy – Warszawa – Łódź
*
*

Zapisz się teraz!

Gdzie rozpoczyna się rejs?

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich – port rozpoczęcia AZS Wilkasy nad jeziorem Niegocin

Jak wygląda rejs?

Wszystkie jachty biwakują w tym samym miejscu i w ciągu dnia starają się płynąć razem.
Zależnie od warunków pogodowych rejs kieruje się w różne przeurocze zakątki Mazur. Zawijamy do popularnych żeglarskich miejscowości – Sztynortu, Mikołajek, Giżycka. Zwiedzamy śluzy poniemieckie, bunkry, Wilczy Szaniec. Dni rejsu mijają szybko na całodziennym pływaniu i poznawaniu niezliczonych tajników żeglarstwa. A wieczory?? Ogniska, szanty,…

Zapewniamy

  • zakwaterowanie na jachtach Bolero 805 lub Tango 730 Sport,
  • pełne wyżywienie,
  • ubezpieczenie NNW,
  • opiekę sprawdzonej kadry,
  • opłaty portowe i biwakowe,
  • wspaniałą atmosferę i świetną zabawę.

Dla kogo rejs ?

Dla uczniów szkoły podstawowej. Minimalny wiek uczestników 11 lat, maksymalny 15 lat. Przeznaczony jest dla osób, które wyrosły już z Optymistów i teraz chciały by spróbować żeglarstwa biwakowego oraz dla tych którzy nie byli jeszcze nigdy na żaglach, a chcieliby sprawdzić czy zasmakują w tym fascynującym sporcie. Podczas rejsu istnieje możliwość szkolenia i zdania egzaminu na stopień ŻEGLARZA JACHTOWEGO ( tylko dla osób powyżej 14 lat )

Na jakich jachtach pływamy?

Rejsy wędrowne organizujemy na dużych bezpiecznych i komfortowych jachtach Bolero 805 oraz na szybkich regatowych jachtach klasy Tango 730 sport.

Skład załogi rejsowej

Załogi liczą od 5 do 7 osób, na które przypada jeden doświadczony sternik – opiekun WYCHOWANEK NASZEGO KLUBU . Cały rejs liczy około 30 osób. Takie nieduże rozmiary imprezy pozwalają na bezpieczne pływanie i biwakowanie, bez żadnych trudności w opiece nad zbyt dużą grupą młodych ludzi. Ograniczona liczba uczestników pozwala wszystkim dobrze się poznać i zintegrować, dzięki czemu cały obóz stanowi niezwykle zgrany zespół.

Wyżywienie

W kadrze jest miejsce dla specjalnej osoby zajmującej się wyżywieniem uczestników. Jest to tzw. Intendentka przez niektórych zwana “inteligentką “ ;)), która decyduje o menu dnia i dostarcza odpowiednich składników niezbędnych do przygotowania posiłków, które załogi same przygotowują pod czujnym okiem swoich sterników. Taki sposób żywienia nie tylko w większym stopniu integruje młodzież, ale także niezwykle skutecznie uczy samodzielności.

Czy rejs jest bezpieczny?

Nad całością przedsięwzięcia czuwa organizator. Co ważne – jest on dostępny o każdej porze dnia i nocy. W razie nieprzewidzianych kłopotów na trasie rejsu ma możliwość szybkiej interwencji. Bezpośrednio o bezpieczeństwo uczestników dba Komandor rejsu oraz na każdym jachcie doświadczony Sternik.

Zapisz się teraz!

Masz pytania? Dzwoń teraz

kpt. Przemek Stańczyk
(możesz telefonować w dni robocze od 8 do 20, w soboty i niedziele od 10 do 17)

Scroll to Top