Rejs dla dzieci

Rejsy dla dzieci
Rejsy odbywają się na Mazurach

Terminarz

1.
Od
23.06.2024
do
06.07.2024
14
dni
ostatnie 5 wolnych miejsc.
2.
Od
07.07.2024
do
20.07.2024
14
dni

Cena

3195
PLN
Opłata zawiera zakwaterowanie, wyżywienie, NNW, opiekę, opłaty portowe i biwakowe

Zaliczka

*
*

Opłaty dodatkowe

255
PLN
za dojazd Łódź – Warszawa – Wilkasy – Warszawa – Łódź
*
*

Zapisz się teraz!

Gdzie rozpoczyna się rejs?

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich – port rozpoczęcia AZS Wilkasy nad jeziorem Niegocin

Jak wygląda rejs?

Wszystkie jachty biwakują w tym samym miejscu i w ciągu dnia starają się płynąć razem.
Zależnie od warunków pogodowych rejs kieruje się w różne przeurocze zakątki Mazur. Zawijamy do popularnych żeglarskich miejscowości – Sztynortu, Mikołajek, Giżycka. Zwiedzamy śluzy poniemieckie, bunkry, Wilczy Szaniec. Dni rejsu mijają szybko na całodziennym pływaniu i poznawaniu niezliczonych tajników żeglarstwa. A wieczory?? Ogniska, szanty,…

Zapewniamy

  • zakwaterowanie na jachtach Bolero 805 lub Tango 730 Sport,
  • pełne wyżywienie,
  • ubezpieczenie NNW,
  • opiekę sprawdzonej kadry,
  • opłaty portowe i biwakowe,
  • wspaniałą atmosferę i świetną zabawę.

Dla kogo rejs ?

Dla uczniów szkoły podstawowej. Minimalny wiek uczestników 11 lat, maksymalny 15 lat. Przeznaczony jest dla osób, które wyrosły już z Optymistów i teraz chciały by spróbować żeglarstwa biwakowego oraz dla tych którzy nie byli jeszcze nigdy na żaglach, a chcieliby sprawdzić czy zasmakują w tym fascynującym sporcie. Podczas rejsu istnieje możliwość szkolenia i zdania egzaminu na stopień ŻEGLARZA JACHTOWEGO ( tylko dla osób powyżej 14 lat )

Na jakich jachtach pływamy?

Rejsy wędrowne organizujemy na dużych bezpiecznych i komfortowych jachtach Bolero 805 oraz na szybkich regatowych jachtach klasy Tango 730 sport.

Skład załogi rejsowej

Załogi liczą od 5 do 7 osób, na które przypada jeden doświadczony sternik – opiekun WYCHOWANEK NASZEGO KLUBU . Cały rejs liczy około 30 osób. Takie nieduże rozmiary imprezy pozwalają na bezpieczne pływanie i biwakowanie, bez żadnych trudności w opiece nad zbyt dużą grupą młodych ludzi. Ograniczona liczba uczestników pozwala wszystkim dobrze się poznać i zintegrować, dzięki czemu cały obóz stanowi niezwykle zgrany zespół.

Wyżywienie

W kadrze jest miejsce dla specjalnej osoby zajmującej się wyżywieniem uczestników. Jest to tzw. Intendentka przez niektórych zwana “inteligentką “ ;)), która decyduje o menu dnia i dostarcza odpowiednich składników niezbędnych do przygotowania posiłków, które załogi same przygotowują pod czujnym okiem swoich sterników. Taki sposób żywienia nie tylko w większym stopniu integruje młodzież, ale także niezwykle skutecznie uczy samodzielności.

Czy rejs jest bezpieczny?

Nad całością przedsięwzięcia czuwa organizator. Co ważne – jest on dostępny o każdej porze dnia i nocy. W razie nieprzewidzianych kłopotów na trasie rejsu ma możliwość szybkiej interwencji. Bezpośrednio o bezpieczeństwo uczestników dba Komandor rejsu oraz na każdym jachcie doświadczony Sternik.

Zapisz się teraz!

Masz pytania? Dzwoń teraz

kpt. Przemek Stańczyk
(możesz telefonować w dni robocze od 8 do 20, w soboty i niedziele od 10 do 17)

Scroll to Top