Terminarz:
04.08.2018 - 18.08.2018
Yacht Club Albatros wraz z Politechniką Łódzką oraz Politechniką Wrocławską zaprasza na
 
REJS MATURZYSTÓW I STUDENTÓW
PO WIELKICH JEZIORACH MAZURSKICH.
 
                                              Termin  04 08 - 18 08  2018

 

 
albatros201464
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Masz pytania ? Dzwoń teraz 603 67 77 88 kpt Przemek Stańczyk

Gdzie rozpoczyna się rejs ?
Szlak Wielkich Jezior Mazurskich port rozpoczęcia i zakończenia Akademicki Związek Sportowy Wilkasy jezioro Niegocin.

Jak wygląda rejs ? 
Uczestnicy są podzieleni na 5 osobowe załogi i zakwaterowanie na jachtach. Wszystkie jachty biwakują w tym samym miejscu i w ciągu dnia starają się płynać razem . 
Zależnie od warunków pogodowych rejs kieruje się w różne przeurocze zakątki Mazur. Zawijamy do popularnych żeglarskich miejscowości -  Sztynortu, Mikołajek, Giżycka. Zwiedzamy śluzy poniemieckie, bunkry, Wilczy Szaniec.  Dni rejsu mijają szybko na całodziennym pływaniu i poznawaniu niezliczonych tajników żeglarstwa. A wieczory?? Ogniska, szanty, małe piwo…

Zapewniamy :
·         zakwaterowanie na jachtach Tango730 sport, Sasanka Viva 700, Focus,Antila
·         pełne wyżywienie
·         ubezpieczenie NNW
·         opiekę sprawdzonej kadry
·         opłaty portowe i biwakowe
·         wspaniałą atmosferę i świetną zabawę
 
Cena : 1695 PLN (1795 PLN zakwaterowanie na regatowym TANGO 730 ) - dla grup od 5 osób zniżki !
            150 PLN dojazd Łódź - Wilkasy - Łódź
 
Dla kogo rejs ?
Przeznaczony jest dla  studentów, osób, które nie były jeszcze nigdy na żaglach, a chciałyby sprawdzić czy zasmakują w tym fascynującym sporcie. Również dla posiadaczy stopnia żeglarza jachtowego rejs ten będzie okazją do pogłębienia swojej niedawno zdobytej wiedzy z zakresu prowadzenia jachtu.
W przypadku zebrania minimum 4 osób zainteresowanych szkoleniem na stopień żeglarza jachtowego instnieje możliwość zorganizowania takiego szkolenia i zakończenia rejsu zdobyciem podstawowych uprawnień żeglarskich.

Na jakich jachtach pływamy ?
Rejsy wędrowne organizujemy na własnych, świetnie wyposażonych i utrzymanych  jachtach kabinowych. W skład naszej armady wchodzą: Focus, Tango, Sasanka Viva 700, Antila.

albatros201432
Skład załogi rejsowej 
Załogi liczą 5 osób, na które przypada jeden doświadczony sternik - opiekun. Cały rejs liczy około 30 osób. Takie nieduże rozmiary imprezy pozwalają na bezpieczne pływanie i biwakowanie, bez żadnych trudności w opiece nad zbyt dużą grupą młodych ludzi. Ograniczona liczba uczestników pozwala wszystkim  dobrze się poznać i zintegrować, dzięki czemu cały obóz stanowi niezwykle zgrany zespół.

Wyżywienie
W kadrze jest miejsce dla specjalnej osoby zajmującej się wyżywieniem uczestników. Jest to tzw. Intendentka,( przez niektórych zwana “inteligentką “ ;) ) która decyduje o menu dnia i dostarcza odpowiednich składników niezbędnych do przygotowania posiłków, które załogi same przygotowują pod czujnym okiem swoich sterników. Taki sposób żywienia nie tylko w większym stopniu integruje młodzież, ale także niezwykle skutecznie uczy samodzielności.
 
Czy rejs jest bezpieczny ?
Nad całością przedsięwzięcia czuwa organizator. Co ważne - jest on dostępny o każdej porze dnia i nocy. W razie nieprzewidzianych kłopotów na trasie rejsu ma możliwość szybkiej interwencji. Bezpośrednio o bezpieczeństwo uczestników dba Komandor rejsu oraz na każdym jachcie doświadczony Sternik.
 
Wymagania:
- legitymacja studencka
- dobre chęci :)
 

Masz pytania ? Dzwoń teraz 603 67 77 88 kpt Przemek Stańczyk
Zapisy
Galeria